Başvurular 11 Kasım 2013 Tarihinde Başlayacaktır. İlginize Teşekkürler.
Kapat

www.finansup.com QNB FİNANSBANK A.Ş. ‘ne ait ürün ve hizmetler ile QNB FİNANSBANK A.Ş. ‘ne ait kurumsal bilgilerin yer aldığı bir internet sitesidir.

Kullanım Koşulları

QNB Finansbank A.Ş (“QNB Finansbank”) olarak www.finansup.com web adresi üzerinden yayınlanacak görsel ve işitsel içeriklerde özel nitelikli kişisel verileriniz de dahil olmak üzere, tüm kişisel verilerinizin ne şekilde işleneceğine ve kullanılacağına dair sizi bilgilendirmek isteriz.

QNB Finansbank nezdinde bulunan tüm verileriniz güvenle saklanır ve yasal çerçeve dışındaki 3. kişilere açıklanmaz.

Kullanım Koşullarına onay vermeniz halinde;

  • www.finansup.com web adresi üzerinden yayınlanacak görsel ve işitsel içeriklerde adınız-soyadınız, iletişim bilgileriniz, öğrenim bilgileriniz, okul bilgileriniz, fotoğrafınız, sesiniz, görüntünüz, görselleriniz ve bunlarla sınırlı olmamak üzere QNB Finansbank’a aktarmış olduğunuz özel nitelikliler de dahil olmak üzere verdiğiniz onay dahilinde tüm kişisel verileriniz diğer üyelerin/internet kullanıcılarının görebileceği şekilde işlenerek yayınlanabilecektir.
  • QNB Finansbank nezdinde yapılan organizasyonlarda çekilen fotoğraflarınız da dahil olmak üzere sizinle ilişkilendirilen ve her türlü kişisel verinizi içeren yazılı ve/veya görsel materyaller fiziki ve/veya elektronik ortamlarda yayınlanabilecektir.

Kişisel verileriniz, QNB Finansbank Gizlilik Politikası ile Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politikalar”) altında korunmakta olup, Kullanım Koşullarını kabul etmeniz, Politikalarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Politikalarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

https://www.qnbfinansbank.com/gizlilik-politikasi.aspx
https://www.qnbfinansbank.com/sizi-dinliyoruz/kisisel-verilerinizin-korunmasi-hakkinda-bilgilendirme.aspx