Başvurular 11 Kasım 2013 Tarihinde Başlayacaktır. İlginize Teşekkürler.
Kapat

www.finansup.com QNB FİNANSBANK A.Ş. ‘ne ait ürün ve hizmetler ile QNB FİNANSBANK A.Ş. ‘ne ait kurumsal bilgilerin yer aldığı bir internet sitesidir.

Kullanım Koşulları

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına erişerek, aşağıda belirtilen koşullara bağlı olmayı kabul etmiş bulunmaktasınız. QNB Finansbank, bu koşulların ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama hakkına sahiptir.

Uyarı

Aşağıda yer alan koşullar, siteyi ziyaret etmek isteyen kullanıcılar üzerinde yasal olarak bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu İnternet sitesini ve site üzerinden sağlanan servisleri kullanmamanız gerekmektedir.

QNB Finansbank A.Ş. herhangi bir bildirimde bulunmadan kullanım koşullarında değişiklik yapma veya yeni koşullar getirme hakkına sahiptir. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu sayfanın güncellenmesi ile gerçekleştirilir. Güncellenen sitenin kullanılmaya devam edilmesi ile değiştirilen koşullar da kabul edilmiş sayılır.

Bilgi ve Materyallerin Kullanımı

Site sayfalarını, ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal raporlarımızı okuyabilir, kariyer fırsatları ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İnternet sitesinde bulunan hiçbir bilgi veya yorum, herhangi bir finansal ürün veya menkul kıymete yönelik alış/satış teklifi, daveti ya da bunlara yönelik öneri veya tavsiye değildir. Alınan kararlar sonucu oluşabilecek zarar veya kayıplardan QNB Finansbank sorumlu değildir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Kullanım koşullarını kabul ederek siteden herhangi bir şekilde yararlanmanız halinde yapacağınız bütün işlemlerle ilgili sorumluluğu kabul etmiş olmaktasınız. Bu sitede verilen bilgiler, "olduğu gibi" ve "mevcut şekliyle" esasında sağlanmaktadır. QNB Finansbank, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemektedir. Siteyi kullanımınızla ilgili riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır.

Sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, performans kaybı, kesinti, bilgi naklinde gecikme, hat ve/veya sistem arızası veya bulaşabilecek bilgisayar virüsü dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, doğrudan veya dolaylı zarar ve ziyan yaratabilecek durumlardan, önceden haber verilmiş olunsa bile QNB Finansbank'ın sorumluluğu bulunmamaktadır.

QNB Finansbank A.Ş. site üzerinden sağlanan içerik ve hizmetlerin hatalı, hukuka aykırı işlerde veya kanuna aykırı olarak kullanılması dahil her türlü kullanım nedeniyle ortaya çıkabilecek maddi, manevi, hukuki, mali sonuçlardan veya kazanç kayıpları gibi dolaylı zararlardan sorumlu değildir. Site üzerinden erişilen kaynaklardaki hata ve eksikliklerden, veri yayınlarında oluşabilecek aksaklıklar, gecikme, eksiklik, yanlışlık veya veri yayınının durdurulmasından, erişilen bilgilerin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlarından ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan QNB Finansbank A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Sitede sunulan ürün ve hizmetlerin devamlılığının sağlanması ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilmesi konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Bu nedenle QNB Finansbank ihbarda bulunmaksızın, söz konusu ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü bilgi, materyal ve içerik üzerinde değişiklik yapma, eksiltme azaltma, yenileme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Üçüncü Taraf Siteleri ve Bağlantılar

Bu sitede diğer kişi veya kurum / kuruluşlara ait İnternet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu bağlantılar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, erişilmesi durumunda ilgili sitelerin gizlilik ve kullanım koşulları geçerlidir.

Bağlantı verilen sitelerin kullanımından, bu sitelerde sunulan içerik ve nitelikten, servis kalitesinden veya üçüncü taraf sitelerdeki bağlantılardan dolayı oluşabilecek hiçbir kayıp veya zarardan bankamız sorumlu değildir.

Toplanan Bilgiler

Ziyaretiniz sırasında bağlantınızı tanımlayan IP adresi, İnternet tarayıcınızın tipi, sitemizde geçirdiğiniz süre, eriştiğiniz sayfalar ve yönlendiren sitenin adresi bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtlar hiç bir ziyaretçinin kimliğini tanımlamaya imkan vermemektedir ve istatistiksel amaçlı toplanarak size daha iyi hizmet vermek amacı ile kullanılmaktadır.

İnternet sitemizi kimliğinizi belirtmeksizin veya herhangi bir bilgi girişi yapmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak site üzerinden sunulan bazı hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bilgi girişi yapmanız gerekebilir. Bu yolla elde edilen veya işlenen bilgileriniz gizlilik politikamıza uygun olarak korunmaktadır. Konuyla ilgili detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da yer almaktadır.

Marka ve Telif Hakları

Sitenin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları QNB Finansbank'a aittir. Özel olarak belirtilmediği sürece burada yazılı koşullar kullanıcılara bunları kullanma ya da bunlar üzerinde herhangi bir tasarrufta bulunma hakkı vermez.

Site içerisindeki bilgi, belge ve dokümanlar çevrimiçi sistemde görüntülenmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz, içeriği değiştirilip tahrip edilemez.

Herhangi bir kişi veya kuruluş, önceden izin almadıkça bu sitenin belli bir kısmını başka bir sitede kullanamaz, başka bir siteden bağlantı veremez veya başka siteler üzerinden QNB Finansbank sitesindeki içeriği çerçeveleyerek sunamaz.

Sitede yer alan içeriğin bir parçası olarak sağlanan 3. Şahıslara ait isim, logo, marka ve diğer materyaller ile içerdiği fikri ve mülkiyet hakları hak sahiplerine aittir. Hak sahipleri tarafından özel izin verilmedikçe bunların herhangi bir bölümü herhangi bir şekilde kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, işlenemez ve içeriği değiştirilerek tahrip edilemez.

Yasal Konular

Site güvenliğini ve kullanım koşullarını, ihlal veya ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlaller yargıya taşınabilir, hukuki ve cezai işlem taleplerinde bulunulabilir.

Üye olarak giriş yapmanız halinde sitede sadece üyelerin bu site amacını gerçekleştirebilmek için birbiri ile iletişime geçmesini sağlayacak iletişim bilgilerini görebilirsiniz, bu bilgilerin bu sitenin amacı dışında kullanılması yasaktır.

Kullanım koşullarında yasak olduğu belirtilen eylemlerin gerçekleştirildiğinin ve/veya kullanım koşullarına aykırı hareket edildiğinin tespit edilmesi halinde QNB Finansbank A.Ş. ‘nin tüm yasal hakları saklı kalmak kaydıyla ilgili kişi ve kullanıcıların siteye erişimi sonlandırılır, varsa üyelikleri iptal edilir.

QNB Finansbank A.Ş. ; (i) kullanıcının burada yazılı ya da QNB Finansbank A.Ş. tarafından belirlenmiş koşulları veya politikaları ihlal etmesi halinde , (ii) kullanıcının yasal kısıtlamalar nedeniyle kullanım hakkı olmadığı takdirde, (iii) ilgili mevzuat ve idari düzenleyici kuruluşların kararları uyarınca, ( iv) yasal düzenlemeler veya mücbir sebeplere bağlı olarak siteye erişim imkanının ortadan kalkması halinde, (v) QNB Finansbank A.Ş. ‘nin takdirine bağlı olarak site yayınının askıya alınması, durdurulması, son verilmesi ya da benzeri nedenlerle, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın üyeliği iptal edilebilir, kullanımı engelleyebilir ya da son verebilir.

Bu sitenin kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilir ve yorumlanır. Site kullanımı ile doğacak tüm uyuşmazlıklarda Türk Kanun'ları uygulanacaktır ve uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri yetkilidir.