Başvurular 11 Kasım 2013 Tarihinde Başlayacaktır. İlginize Teşekkürler.
Kapat

Gizlilik Politikası

QNB Finansbank, yasal bankacılık anlayışı ve müşteri odaklı hizmet felsefesi ile edindiği veya sakladığı müşteri bilgilerinin gizliliğini sağlamayı aşağıdaki temel kurallar çerçevesinde taahhüt etmektedir.

  • Müşterilerimizden bankacılık işlemlerini yerine getirebilmek için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır.
  • Yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece müşteri bilgileri herhangi bir üçüncü şahıs veya kurum ile kendi onayları olmaksızın paylaşılmamaktadır.
  • Müşteri bilgileri, bankanın tabi olduğu düzenleyici kurumlar, yargı ve yürütme mercileri tarafından istendiği takdirde yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklanabilecektir.
  • Destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Finansbank gizlilik politikasına ve şartlarına uymaları sağlanmaktadır.
  • Müşteri bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.
  • Üyelerin birbirleri hakkında site üzerinden edindikleri bilgileri, site amacı dışında kullanmaları yasaktır.
  • Bu siteyi kullanan tüm kullanıcılar, internet ortamının güvenilir bir ortam olmadığını, internet ortamında iletişimin riskli olduğunu, kişisel bilgiler, şifreler vb de dahil her türlü bilginin 3. Şahısların hukuka aykırı fiillerinin muhatabı olabileceğini bilmekte ve kabul etmektedir. Site sahibi, güvenlik ve kötü niyetli hareketlerle ilgili olarak herhangi bir garanti vermemektedir.
  • Bu sistede, site sahibinin işletmediği veya işletimini kontrol etmediği, 3. Şahıslar tarafından işletilen alt ve üst siteler bulunabilir ve bunlara bağlantı sağlanabilir/link/bilgi verilebilir. Herhangi bir işlem yapılmadan önce söz konusu sitelerde yer alan güvenlik ve gizlilik koşulları okunmalıdır. Söz konusu sitelere sağlanan kişisel bilgilerden, bu sitelerden istifade edilen içerikten ve servislerden ve bu sitelerin gizlilik politika ve uygulamalarından site sahibi sorumlu tutulamaz.
  • Gizlilik koşullarına uyulmaması ya da kuralları ihlal etme girişiminde bulunulması durumunda, ihlal tam olarak gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin, sistemde mevcut bilgileri reddetme, içerikten çıkarma, silme hakkıyla birlikte önceden haber vermeksizin kullanıcıların site ve hizmetlere erişimini askıya alma, sonlandırma, üyeliği iptal etme hakkını( zorunlu olmamakla birlikte) saklı tutar. Bu kural, koşulların kullanıcı adına hareket eden üçüncü bir kişi tarafından dolaylı ihlali ya da ihlal girişimi olması durumu için de geçerlidir.