Başvurular 11 Kasım 2013 Tarihinde Başlayacaktır. İlginize Teşekkürler.
Kapat

Finans UP Nedir?

QNB Finansbank'ın gençlerin iş dünyasına kazandırılmasına ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmasına destek olan kariyer kulübü! Ayrıca, 2014’te En Gözde Şirketler Araştırmasının sonuçlarına göre “Türkiye’nin en bilinen kariyer etkinliği!” Gösterdiği başarılarla yurtdışında da ses getiren Finans UP, İngiltere iş dünyasının en büyük ödüllerinden biri kabul edilen Awards Intelligence kapsamındaki Global Business Excellence Ödülü'nü Türkiye'ye getiren ilk uygulama oldu! Ayrıca Avrupa’nın İnsan Kaynakları alanında önde gelen kuruluşlarından CIPD kapsamındaki Recruitment Marketing Awards’da finalistler arasında yer aldı.

Bir öğrenim yılı boyunca farklı platformlarda, farklı konularda eğitimler veren, üyelerine avantajlar sağlayan, onları hayata hazırlayan, başarıları karşısında onları ödüllendiren Finans UP, sana sunduğu deneyim ve fırsatlarla kariyer yolculuğun boyunca yanında olan bir kariyer kulübü!

En iyi olmak isteyenlerin kulübü

 • Geleceğin lider yöneticisi olman için doğru adımdır.
 • Kariyerine başlamak için en doğru noktadır.
 • Sosyal hayat, kültürel aktiviteler ve mesleki birikimlerle seni hayata hazırlar.
 • Henüz öğrenciyken iş hayatının tüm gerçeklerini görmeni sağlar.
 • Önemli pozisyonlardaki insanlarla tanışmana ve doğru çevreyi oluşturmana yardımcı olur.
 • Avantaj ve ayrıcalıklarla eğitim hayatına farklı deneyimler katar.
 • Üniversite yıllarından itibaren rakiplerinin arasında, fark yaratarak yükselebileceğin bir kulübün parçası olmanı sağlar.
 • Finans UP'ın 5 ayrı platformu seni mesleğine ve geleceğe hazırlar.

İş hayatında en iyi olmak için

Seni rakiplerinden farklılaştıracak eğitimler, seminerler, etkinlikler Finans UP’ta!

Temel Bankacılık eğitimi ile bankacılık sektöründeki güncel gelişmeler ve karşılaşılan riskler hakkında bilgi sahibi olacak; makro ölçekte değerlendirme yapmayı öğreneceksin.

Birim Tanıma Günü’nde, Finansbank’taki stratejik birimleri tanıma fırsatı yakalayacak; tercih ettiğin birimlerin yöneticileri ile Kariyer Buluşması’nda tanışıp, kariyerine bu birimlerde başlama imkanı yakalayacaksın!
 • 03 Mart 2017 Birim Tanıma Günü
 • 08 Nisan 2017 Temel Bankacılık Eğitimi
 • 03-17 Mayıs 2017 Kariyer Buluşması

Kariyerin için kişisel gelişim

Mesleki eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim de yükselmek için çok önemli!

Şehir dışında yapılacak olan Hafta Sonu Kampı’nda Harvard Business Review Türkiye’nin hazırladığı eğitimlerle dolu 2 muhteşem gün geçireceksin. Yapacağın projelerle ve katılacağın etkinliklerle kendini geliştireceksin.

 • 21-22 Ocak 2017 Haftasonu Kampı – Harvard Business Review’un Hazırladığı Eğitimlerle

Liderlik de bu kulüpte!

McKinsey Liderlik Akademisi İstanbul Danışmanları tarafından verilecek eğitimler de Finans Up’ta seni bekliyor! Problem Çözme, İletişim ve Takım Yönetimi’ne dair işin uzmanlarından alacağın eğitimlerle, fark yaratan bir kariyere öğrenciyken hazırlanacaksın!

İşin uzmanlarından alacağın eğitimleri, kendi oluşturacağın grubunla gerçekleştireceğin proje çalışmasında pratiğe dönüştürme imkanı bulacaksın! Proje çalışmasında ekibinin birinci seçilmesi durumunda, yurtdışında belirleyeceğin bir konferansa katılım imkanı seni bekliyor!

Kariyer yoluna eğlence katmak için Finans UP yanında!

 • 11-12 Şubat 2017 McKinsey Liderlik Akademisi - Problem Çözme, İletişim ve Takım Yönetimi
 • - Ödüllü Proje Çalışması
 • 24-25-26-27-28 Nisan 2017 Proje Sunum Günleri

İletişimde kal!

Finans UP’lıların tüm kariyerleri boyunca iletişimde kalmalarını sağlayan What’s UP platformu; Finans UP’lılara özel haberleşme grubu ve etkinliklerle tüm üyelerini bir araya getiriyor.

Senle aynı yollardan geçmiş ve iş hayatına atılmış Finans Up’lılarla, hem etkinliklerde bir araya gelecek; hem de Finans Up’lılara özel iletişim platformu üzerinden dilediğin zaman irtibata geçebileceksin! Bu platform, geniş bir network oluşturmanı sağlayacak.

Finans UP’ta geçireceğin dolu dolu bir dönemin ardından ise senin gibi düşünen, seninle aynı hayalleri paylaşan üyelerle beraber katılacağın Kapanış Partisi’nde bolca eğlenecek; yaz tatiline merhaba diyeceksin! Bu network’ün bir parçası olduktan sonra yüksel yükselebildiğin kadar.

 • 04 Ocak 2017 Açılış Toplantısı
 • 14 Haziran 2017 Kapanış Partisi

Sana özel avantajlar

Kariyer yolculuğunda ihtiyacın olan ne varsa, onlara sahip olabilmen için Finans UP sana özel indirimler ve avantajlar sağlıyor.